New Metin3

Full Version: Pentr-u GA Regina
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
tie iti este usor sa spui fiecare e responsabil pentr-u itimele sau contul lui ..punete in locul meu sau in locul la alti jucatori nu cred ca iti va fi usor sa te lasi asa 1 cu 2.. si 1 la mana voi ati facut sa fie inregistrat id pe joc din cauza inregistrai pe cont a fost furat si al 2 cont ...si 2 la mana nu te mai crede asa tare .. respecta jucatori ca daia esti pusa GA..daca nu esti capabila nu mai vb ...crezi ca in joc sunt numai copii ..sii noi avem o varsta si cum u esti respectata asa vrem si noi sa fim respectati ...cu stima si nu te mai umfla in pene atat cu ani tai ca nu iti dau mai mult de 15 ani pe cand u ai 40+
Cred ca nu ne intelegem , nu am facut nimic altceva decat sa-ti dau copy-paste din regulament .Regulamentul este facut pentru a fi respectat , nimeni din staff nu iti va restitui itemele , iar daca zici ca ai o varsta ar trebui sa intelegi . Iar cu varsta mea...hai sa o lasam asa cum spui tu . Un joc cat mai placut . Chiudo .