New Metin3

Full Version: Limbaj
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
block_chat ninjaboss 6h, ArWeNn 3h!


Have a nice game!
[GF]Acqua gave me a permanent ban for a word [GM]Divine "false"
mi-a dat ban permanet pentru un cunvat iam spus ca este mincinoasa am gresit trebuia sa imi dea ban normal o zi 2 dar nu ban permanent nu este corect asa ceva pentru un cuvand sa iau ban permanent
Eu am luat-o ca pe o jignire ca strigi tu catre toti "a dracu mincinoasa nu-s pe forum" din moment ce erai pe forum! Spune-mi o singura data cand nu am fost corecta si nu am respectat regulamentul! Eu mereu respect regulamentul si incerc sa fiu cat mai indulgenta, dar si rabdarea mea are o limita, mai ales ca nu esti un exemplu...(stii tu ce zic). Nu puteam sa-ti dau mute degeaba fii sigur de asta...Spor in continuare!


Yes, your fault is that you told me that things...really I don`t want to translate that words...It`s not the first time when you insult the staff, you didn`t say just "liar" Smile I please GF Acqua to translate what did you said me and if he believes that this is not a insult at staff to unban you! Thank you for your attention! Have a nice game!

P.S: Here`s the screen:
http://imageshack.us/photo/my-images/62/dadadah.png/
mafia12345 te invit sa citesti regulamentul este o jignire adusa la adresa staff-ului daca te uiti bine in regulament (care este si in limba romana special pentru romani) jignirile aduse asupra staff-ului se pedepsesc cu ban permanent si sa nu iti reamintesc ca ai mai luat un ban permanent tot pentru jigniri aduse staff-ului pe caracterul Geryon . Inchid pentru a evita spamm-ul.
PS: este inchis doar topic-ul Acqua il poate citi doar ca nu se va cometa ca sa nu se faca spamm.