New Metin3

Full Version: salutare
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare, tocmai ce am conectat un hard mai vechi la calculator, cand am intrat sa vad ce date mai am pe el am descoperit si un client de newmetin3 care se pare ca este o versiune mai veche....am deschis client-ul in speranta de a ma juca ceva timp sa vad ce mai este nou, dar am constatat ca acesta nu se conecteaza. Se poate sa`mi urcati cumva fisierele care contin ip-urile servarului pe un site de unde le pot sa fac download. Nu as vrea sa fac update pentru ca am un net de tot rahatul.
Va multumesc.

[Image: FhYGAND.jpg]
trebuie sa descarci ultima versiunea (v.21) caci au fost adaugate multe noutati in joc. altfel nu va merge joaca ca lumea.(chiar daca o update-zi)
Care parte din imi merge netul foarte prost nu ai inteleso? vrei sa stau 3 luni sa fac un update la joc ? Am cerut niste fisiere...este chiar asa greu sa le obtii?
Amice descarca ultimul client cine crezi ca sta sa-ti dea tie atatea update?|
Tu citeste ce scrie dupa comenteaza....am cerut doar fisierele care contin ip-urile de la server, de obicei sunt cele root, dar aici sunt sub alta denumire. Eu doar de fisierele acelea am nevoie nu de intreg client.