New Metin3

Full Version: Server Luna
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deci sa incep cu inceputul. Daca tot este picat servarul Sol...dece nu faceti servarul luna la fel ca sol?....de exemplu....la magazine...sa fie introduse schimbarea bonusului finca lipseste.....din cate am inteles acestea pica la metine....(hai sa fim seriosi....un war fara aparare....si fara bonusuri de pv il trimitzi sa bata metine? moare in 2 secunde).....boabele zen sa fie adaugate cate 200 de bucatzi nu doar o singura bucata si aia scumpa...500k....(mia luat o jumatate de ora sa strang 400 de boabe cap la cap....sa fac 2 g-uri in 5 min maxim) asta chiar e bataie de joc....revin cu un edit referitor la problemele intalnite in metin
Nu ai inteles nimica, fara suparare.
Daca tot nu esti dece nu ceri un pg la lvl 255??
Daca ar pune tot usor nu ar mai juca nimeni ca asa toti ar avea tot ce le trb cu 5kk :|
(21-01-2012, 12:19 PM)ThisIsFalse Wrote: [ -> ]Nu ai inteles nimica, fara suparare.
Daca tot nu esti dece nu ceri un pg la lvl 255??
Daca ar pune tot usor nu ar mai juca nimeni ca asa toti ar avea tot ce le trb cu 5kk :|

aloo...ce am cerut asa usor?.....am cerut doar sa puna schimba bonus la magazin......si zen sa nu mai fie doar 1....sa fie 200...sa coste si 1miliard nu ma intereseaza....dar sa fie 200 de bucatzi...nu una....sa stau 5 ore sa fac un p.....si schimba bonusul eu zic cai folositor pentru a merge undeva....cum vrei tu sa fac eu lvl 95 ....daca nam nici`un bonus ani mob pe mine?....ma duc sa bat....dau intr`un mob....imi da ala o critica de 10k si ma linistit de tot