New Metin3

Full Version: adevaratul nijaboy/macito :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[GA] nu cred ca este nevoie sa mai spun ceva, din urmatoarele screen-uri se vede care e adevarul si intentia jucatorului respectiv avand in vedere ca a postat si el Smile , respect si sper sa luati decizia corecta
ba copil ai poze cu macito ala nici macar nu e macito saracule ..u crezi ca pozele alea afecteza cu ceva ...copile vai de tine va grupati si bateti ai noroc ca nu am buful on mereu.....saracule ma vezi pe mine in pozele alea ca injur..vai de tine team zis daca ai ceva de zis hai fata in fata..nu in joc
uita-te la atitudinea ta Smile lasa gm-u sa hotarasca,si apoi uita-te in primul print ca sa vezi cum faceai tu pietre astazi ^^
ba conteaza ca fac 1 sau 2 pietre conteaza ca ma ataci fara rost ...se vede foarte clar daca fac pitre sau nu fac pietre....asa ca gura mica...nu e inportant cate pitre faci..inportant e sa nu ataci ma copil
eu te-am atacat fara rost? tu injuri primu tu ataci primu Wink si nici macar pe forum nu esti in stare sa te porti ca un om normal
ba... paia aia nu stiti voi ma ca voi ati inceput primi cu covo la crescut... vi u ca ciumegul ala si zici ori plecati ori va bat ce credeai ca ne ee frica de tine...team zis daca ai ceva de zis hai la o bere si dicutam nu in fata cal...si uite casa nu zici ca sunt eu copil incetez cu certurile astea..dar ma jur ca daca se mai intampla va postez de fiecare data...si vb si cu fratimiu sa termine ...daca vrei sa intelegi daca nu continouam asa..
Serios acum.. inafara de a te da pe liber fara motiv, sa injuri ca nu iti convine tie un anumit lucru sau inafara de a ne spune sa ne intalnim cu tine fata in fata.. (vezi doamne o sa ne uimesti cu ce poti').. nu prea stii altceva inafara de astea:-? Poate ca timpul pe care il petreci pe metin jignindu'ne ai putea sa-l petreci la niste cursuri de limba romana:d. Oricum GM va face dreptate..' Si chiar daca nu o sa faca ceea ce e corect .. adica in cazul in care va face greseala sa ii baneze pe Tinnker' si Pol nu o sa rezolvi nimic'Wink. Nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi insa te rog altadata, sa faci screen si la propriile tale cuvinte'Smile . Sa vada de ce s'a ajuns sa se foloseasca cuvintele acelea Tinnker si Pol'Wink
ba de ce nu pozstezi pozele care team injurat..care team jignit..cum face alti jucatori..crezi ca eu imi petrec timpul pe joc sa va vad pe voi ca va dati pe liber ca injurati si multe altele..lasa sami dea mie ban ca am injurat posteaza pozele casa vad si eu sa nu am nimic de comentat..asa ca nu mai vb ca va injur posteaza pozele cum fac si eu....nu mai sariti 15 mii
de insi ca PoL si T1nnker sunt usa de biserica ei au inceput 1....nu noi...daca te dai pe liber te dai dar nu si injuri...Big GrinBig Grin
si daca spun fata in fata spun ca nu imi cunoaste el morti...
tu esti cel care injura mereu,martor ? tot serverul Smile nu e nevoie sa pun nimic, e destul ce am pus ca sa se vada cine minte ,cine injura si asa mai departe. [PoL]
Smile))))))))))))))))))

ba daca crezi ca injur eu posteaza pozele sa vad si eu sa vada sio [GA] ba esti comic sa mor ...posteaza pozele casa vada si gm asa pot zice si eu ca injuri dar eu si postezSmile)))))))lol dute frate ma faci sa radSmile)))

cate poze am eu postate pe joc si cate poze ai u postate pe joc..la mine sunt facute....team zis posteazale

ba sa mor u zici ca eu sunt copil..nu te uiti la tine dai o atitudine de copil mic..team zis daca postezi posteazale.....sa vad si eu daca injur..team zis lasa gm sa decida..nu mai vb u ca vb degeaba mai te faci si de ras ,,,auzi la tine eu injur..Smile))..posteazale ma neneSmile))looool unde esti crescut ma
si copile contul ala macito de data la un tovarasi daca...asa ca nu ai cum sa zici ca eu injur.....poate sai dea ban ca nu ma int.....asa ca nu te mai face sfant sau usa de biserica..dar vad ca la copii le dai atentie iti ia mana...Smile))))))loool frate mai dute ma sa cresti ca mai mult de 11 ani nu aiSmile))))))
Pages: 1 2