New Metin3

Full Version: buna ziua
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[GA]Regina avem si noi o pb de fapt am o pb ca nu pot posta pozele... nu stiu ce se intampla...este un jucator pe nume (maryka994) care intra in mp de 95 si nu ne lasa sa ne jucam in pace...+ de asta ne injura de morti si altele....Ma scz [GA] dar daca se poate loa masuri in privinta asta ...findca nu am cum sa postez pozele..casa va arat dovada....Va multumesc si sper sa se ia masuri in privinta asta....cu stima
Daca sunt playeri care intra in mapa de 95 si au lvl mare nu le putem face nimic , mapele sunt ptr toti jucatorii care au lvl de mapa respectiva si mai mare..cel mai simplu schimba ch cand nu va da pace . Apoi...cu printurile..mai intai trebuie sa le uploadezi pe un site : va dau un explu : http://imageshack.us/ dupa ce le uploadati va va genera un link pe care il postezi aici la segnalazioni . Daca ai nelamuriri trimitemi un PM ca sa nu aglomeram cu Thread-uri segnalazioni PG.