New Metin3

Full Version: eu unul mam saturat de hakari si trucajele lor cu video
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
baieti stati atenti pe All3x warul de 144 a facut alianta cu niistea ninja care tot se tinea de viata mea si au reusit sa faca un video trucat sa ma implice an fazele lor cu hak aici nui dreptate sa iau perban pe JECrazy mai ales ca am investit niste bani si vine unul care habar nare de metin si face faze destea si am uitat aseara ma amenitat pe skype cami fura toate conturile si ca el ari fi mai spart servarul si ca nul intereseaza nimic pe game inclusiv staffu asta e All3x warul de liv 144 eu ma las de metin ca nui corectitudine aici metinul asta a devenit un servar de trucaje si hakari daca nu mi se deskide jecrazy contul asta nui adevarat si numi vine sa cred asa ceva macar nu lam crezut pe warul ala si uitativa si voi deci asa este asta este nu se face lege deloc cum e posibil sa faca trucajul ala sami iau perban de ce asta a venit pe servar ptr a frace rau ca am fost fraer ca mia cerut sai arat itemele si dupa aceia mia zis ca o sa vb cu cineva simi ia ciontul cu m e posibil eu nu am anteles nimic si nu anteleg nimic din rahatul asta si apropo aseara iam zis si lui divine de el ca foloseste hak si nu mia mai raspuns nimic asta poate comfirma si divine daca cumva nus mana an mana amndoi ca el deja ma amenitase ca perd contul va multumesc ptr atentie si daca e asa nare rost sa va pierdeti timpul pe sol ca GM SUNT CU EL ADICA All3x warul de 144.
valy18 eu personal eram acolo cand tu ai folosit hack , am vazut exact ce este in filmat ca tu stai pe loc si il atacai pe acest Al3x11 , stii foarte bine de cate ori te-a reclamat NiistAa pentru hack si pe JECrazy si pe VaPupaVali , daca nici filmuletul nu dovedeste clar ca ai folosit hack..atunci poate ar trebui sa ma las de GM pe server, mai ales ca ma repet ERAM ACOLO in modalitate inv si am vazut exact ce s-a filmat si cand acest Al3x11 a zis ca te-a filmat dupa care ai dat logout si nu ai mai atacat playerr la fel .
P.S. Nu se fac reclamatii pentru ban risti sa fii banat si pe forum . Chiudo.