New Metin3

Full Version: BUG la Shamanca mea !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna !!!

De cateva zile samanca mea ( CherryLips lvl 127 ) nu mai poate sa intre in Citta Proibita si in Cometa. Cand ii dau la Teleporter sa se teleporteze catre Citta Proibita o da direct in apa aia si in zidul de acolo blocata fara sa se mai poata mischa; la fel cand da inel si se teleporteaza langa mine in proibita .. cand alege sa intre in Cometa se blocheaza acolo ... nu se mai poate misca defel.
Faza e urmatoarea ... ca eu daca intru pe samanca si merg citta proibita sau in cometa nu mi se blocheaza imi merge .
Am intrat la ea cu Team View ... i-am facut updaturile la zi ,i-am dat restart la pc ,i-am sters metinul .. i l-am descarcat iar versiunea 9.9.5, am dat restart iar .. i l-am instalat si tot degeaba.. aceiashi chestie ., se blocheaza in citta proibita si cometa . Nu stiu ce sa-i mai fac ..am postat aici pe forum poate reusiti sa ma ajutati .

Multumesc!
Descarcati noul client care il gasiti pe site , dezinstalati vechiul client si apoi instalati din nou jocul , lasati clientul sa se in staleze in C si sa nu il mutati de acolo pentru ca acolo in C isi face update clientul .
Exact asa am si facut,orice program .. joc .. toate le bag in dir C acolo si intra...

Tot ce mi-ai spus putin mai sus sa facut ....si tot degeaba :| si am uitat sa mentionez mai sus .. ca pe orice caracter ar intra la fel face cu toate .

Alta solutie ar mai putea exista?