New Metin3

Full Version: Pentru asa ceva se da doar block?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna dimineata.

Deci eu primesc ban doar pt cuvantul ga* si pentru restu puncte iar domnul Darkyno k injura cu prescurtari si ce mai injura primeste block chat?
La cate block chat-uri sau primit pt injuri a-ti reusit sa ma gasiti pe mine sa imi da-ti ban?
Atatea print-uri pe forum cu fel si fel de injuri care mai de care mai rele,si se da block chat,iar mie imi da ban temporar,foarte tare.

Va multumesc Domnisoara,Doamna Regina

27663537 jpg

38232045 jpg
Daca citesti bine in regulament cuvantul mentionat de tine mai sus (nu-mi permit sa-l spun) este o discriminare urata celor care sunt mai diferiti intr-un fel sau altul, deci este considerat rasism si se pedepseste cu BAN temporar...Fiecare este ce vrea Smile Conform regulamentului tu trebuie sa ai BAN temporar pentru rasism si Darkyno block_chat pentru injurii! Asa ca GA-ul a procedat corect! Toti sunteti tratati la fel, nu exista favoriti, crede-ma Smile

Sper ca am fost destul de explicita, iar daca ai citit regulamentul m-ai intelege si mai bine, chiar ai gasi raspuns la intrebarile tale! Eu iti doresc lectura placuta! Smile

Alta data sa aveti grija la limbaj si la discriminarile care le faceti!

Have a nice game!

Closed!