Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SGM]Regina
#1
Hi. My nickname in game is Chowder and i have a reclamation to do for [SGM]Regina. I am from Romania and i am sorry for my bad english but i can't speak itallian. I was banned beaucase i was found in the 100's level map at level 95. And the reason for my ban ( 24h ) is that. I was asked [SGM]Regina what is the reason for my ban, and here answer was to check the rules. I was do that and i doesn't found enything about that. I need to say that i was in that map with the wedding ring, and that is legal.i have after that the picture with the rules and the picture with my discussion with [SGM]Regina. So please solve that soon. Tanks a lot .

p.s. in the in-game-screens sorry for the bad quality but i have a notebook and ... is not so gamer as me Smile


[Image: regulament.png]

[Image: 0711191423.jpg]


[Image: 0711192117.jpg]

#2
Este greseala noastra ca nu am mentionat in regulament desi noi ca GM il stim foarte bine , sunt mai bine de 100 de caractere care au luat ban de la 1 la 3 zile pentru aceasta regula incalcata. Banul este doar pe 1 zi ( am dat minimul ) nu este un capat de tara daca nu joci pana maine . Staff-ul isi cere scuze pentru eroarea facuta in regulament deoarece aceasta regula nu a fost adaugata la timp . Aveti aici regulamentul complet.
http://www.new-metin3.net/board/showthread.php?tid=2
[Image: scaled.php?server=228&filename=alinah.jpg&res=landing]  

E dove  l'amore non esiste... Facciamolo !!!!!
#3
Bun , imi acept pedeapsa dar ... pot primi o adresa de mail sau un id de yahoo? pentru ca vreau sa vad cum respecti regulamentul. si o sa ti dau screenuri cu toti care incalca ce scrie acolo Smile



p.s. scrie acolo ca nu ai voie sa faci shop in afara cercului si ca nai voie sa arunci pe jos pietre, oase , pesti morti ... Smile sa vz cum o sa fi nevoita sa banezi jumatate de server Smile
#4
(11-07-2011, 02:16 PM)Chowder Wrote: Bun , imi acept pedeapsa dar ... pot primi o adresa de mail sau un id de yahoo? pentru ca vreau sa vad cum respecti regulamentul. si o sa ti dau screenuri cu toti care incalca ce scrie acolo Smile



p.s. scrie acolo ca nu ai voie sa faci shop in afara cercului si ca nai voie sa arunci pe jos pietre, oase , pesti morti ... Smile sa vz cum o sa fi nevoita sa banezi jumatate de server Smile
1- ID-ul meu de messenger sau de skype face parte din viata mea personala si nu are nici o legatura cu jocul.
2-De cate ori am prins un jucator ca a incalcat regulile mi-am facut mereu datoria (nu am iertat pe nimeni ).
3-Pe forum este sectiunea ''Segnalazioni Personaggi'' postezi printul iar MOD-eratori de pe forum si eu inclusiv verificam frecvent semnalarile facute , dupa care luam masurile necesare.

[Image: scaled.php?server=228&filename=alinah.jpg&res=landing]  

E dove  l'amore non esiste... Facciamolo !!!!!
#5
Scuze dar ca sa vezi daca un SGM sau un membru al staff-ului respecta regulamentul sau nu trebuie sa ai id-ul lui?:O Eu cred ca asta se poate vedea doar pe joc si forum...Nu poti sa intelegi dupa statusul (de exemplu) unui GM cat de mult respecta el regulamentul, desi Regina a demonstrat deja ca il cunoaste si il respecta foarte bine. Smile

Spor la joc!
Divine
Beauty passes away, stupidity unfortunately doesn't.

https://www.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg

[Image: x_divine.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)