Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PG scomparso
#1
Ciao
ho letto che spariscono item e altra roba, oggi a me è scomparso un pg intero.
L'ho creato l'ho portato fino a livello 30, se ricordo bene, poi ho sloggato, ora mi sono riconnesso e il pg non esiste più.
Questo è successo anche ad una mia amica, stessa procedura.
Non mi importa molto di questo pg ma se succedesse al mio 115 livello mi farebbe inc....re un pochino, solo per la fatica di averlo fatto.
Una controllatina non farebbe male
Grazie
Reply
#2
Wybierajac buty wieczorowe na wesele powinno sie dopasowac elementy. Jesli sukienki wieczorowe na wesele sa bardzo ozdobna, to dodatki powinny byc mniej widoczne. Niektore panie ubieraja kapelusz, zapinaja we wlosy specjalnie wykonane kwiaty lub materialowe przypinki imitujace kwiaty.Niekoniecznym dodatkiem, aczkolwiek bardzo milym, sa rekawiczki. Najczesciej sa wykonane z atlasu lub jedwabiu i powinny miec ten sam odcien, co sukienki wieczorowe na wesele. Jesli zostala wybrana suknia bez rekawow dobrze jest zalozyc rekawiczki dlugie lub poldlugie, natomiast do sukni z krotkim rekawem, rekawiczki krotkie. Do sukienki z dlugim rekawem nie powinno zakladac rekawiczek wcale. Bardzo waznym dodatkiem sa buty. Musza nie tylko genialnie pasowac do stroju, ale i byc wygodne. Przede wszystkim nalezy je miec w trakcie dopasowywania juz wybranej sukni, by krawcowa mogla zrobic odpowiednia dlugosc spodnicy...
Reply
#3
Dobierajac buty wieczorowe na wesele powinno sie dopasowac szczegoly. Jesli sukienki wieczorowe na wesele sa bardzo ozdobna, to dodatki powinny byc skromniejsze. Niektore panie nakladaja kapelusz, zapinaja we wlosy specjalnie przygotowane kwiaty lub materialowe przypinki imitujace kwiaty.Niekoniecznym dodatkiem, aczkolwiek bardzo milym, sa rekawiczki. Najczesciej sa szyte z atlasu lub jedwabiu i powinny miec ten sam odcien, co sukienki wieczorowe na wesele. Jesli zostala wybrana suknia bez rekawow dobrze jest zalozyc rekawiczki dlugie lub poldlugie, natomiast do sukni z krotkim rekawem, rekawiczki krotkie. Do sukienki z dlugim rekawem nie powinno zakladac rekawiczek wcale. Bardzo kluczowym dodatkiem sa buty. Musza nie tylko perfekcyjnie pasowac do stroju, ale i byc wygodne. Przede wszystkim nalezy je miec podczas dopasowywania juz wybranej sukni, zeby krawcowa mogla zrobic odpowiednia dlugosc spodnicy...
Reply
#4
è successo anche a me =(
e purtroppo era una sura lv 95 con equip al quanto xfetto ç_ç
Reply
#5
ma come fate a dire che vi sono spariti i pg se il server è off dalle 3.00 di stamattina?
Reply
#6
amico su luna fa connettere, e io mi collego e non trovo nnt di nnt.. =(
Reply
#7
è successo anke a me avevo creato uno shamy e lo fatto arrivare al liv 28-30 nn ricordo e dentro gli avevo messo tutto l equi powa del 100-105 è ora PUFF scomparso insieme all equi...=(

GM VOGLIAMO SPIEGAZIONI E INDIETRO I NOSTRI PG grazie....(speriamo sia qualke errore di aggiornamento)...=(
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)