Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power
#1
Buna Ziua , sunt haddes si am lvl 143 . As dori sa va spun ca in data de 29.05.2014 mi-am schimbat magiile ( din cauza ca locuiesc in Romania nu pot dona pe acest metin din cate am inteles , asa ca am cumparat 21 de Ricordi Del Drago pentru a pute luat un Papiro Cambia Dottrina , dand pe aceste 21 Ricordi aproximativ 1800 metale ) .La ora 4 am iesit din metin (deoarece a trebuiet sa merg la footbal cu colegii de clasa) ,iar pe la ora 9 si ceva cand am ajuns si am intrat din nou in metin magiile pe care tocmai le le-am schimbat in Leac au revenit la magiile Dragon.
As dori sa ma ajutati cu aceasta problema.
#2
cum ai folosit acest papir ?????
#3
Pai man magiile le-am schimbat , ba chiar am facut si P
,cand am ajuns seara acasa era tot pe Dragon.

Ai admin pe acest metin?
#4
a-m sa vorbesc cu acqua tata !!!DA NU CRED CA ATI DA CEVA INAPOI!!!ce ai zis tu asa pot zice si eu si?? cine ma crede?? NIMENI
#5
Dar am martori .

si in plus poate verifica in baza de date.
#6
ce martori??martori is tovarasi tai Smile...da bine ca ai scris aici VEZI CA CINEVA DE LA STAFF ITI RASPUNDE !!!

eu am pierdut sute de euro si iam dat lu acqua iD ora data secundele de donatie...SI NU MIO DAT NIMICA NICI AN ZIUA DE AZI...si gandestete ca iam dat TOT..
#7
ba, tu aveai costum cand ai schimbat skill? nu sti ca e bugg costume si daca expi/ faci karma/ faci skill iti da reset?
#8
Ba da pai acuma mi e frica sa log ca de la 254 ma da la 250 drakului HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHA
#9
Siamo in un forum italiano, abbiate la decenza di scrivere in inglese.
Ah già, capo non sa scrivere inglese.
#10
suraduel ma 6 sempre tu a rompere le pale ala gente straniera ti dano fastidio?


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)